Essex Mini League Basildon 08 June 2019
1
11&Under Girls 2L Back 40.90
Amelia P (48.11)
2
11&Under Boys 2L Back 41.80
Oliver H (47.81)
3
9&Under Girls 4 x 1L Medley Relay 1:29.5
Charlotte H/ Summer B/ Tumininu M/ Poppy T (1:37.51)
4
9&Under Boys 4 x 1L Medley Relay 1:29.5
James M/ Daniel J/ Oscar C/ Joseph M (1:51.16)
5
10&Under Girls 2L Back 43.50
Jamie P (-)
6
10&Under Boys 2L Back 44.20
Lochlan D (49.03)
7
13&Under Girls 4L Free 1:10.1
Faith W (1:35.43)
8
13&Under Boys 4L Free 1:08.1
Finlay J (1:10.61)
9
Open Girls 2L Fly 34.70
Jessica N (39.18)
10
Open Boys 2L Fly 33.00
Brook M (40.09)
11
10&Under Girls 2L Breast 49.50
Rhian P (52.69)
12
10&Under Boys 2L Breast 50.00
Max S (1:00.44)
13
11&Under Girls 2L Breast 46.20
Katya K (59.88)
14
11&Under Boys 2L Breast 46.90
Lenny H (51.34)
15
Open Girls 4 x 2x1L Free Relay 1:53.0
Maja M/ Daisy H/ Kaitlyn H/ Jessica N (1:01.29)
16
Open Boys 4 x 2x1L Free Relay 1:45.0
George F/ Jack R/ Brook M/ Daniel H (-)
17
10&Under Girls 2L Free 38.30
Rhian P (44.44)
18
10&Under Boys 2L Free 38.40
Max S (47.81)
19
11&Under Girls 2L Free 35.90
Alegra B (40.54)
20
11&Under Boys 2L Free 36.30
Oliver H (40.88)
21
Open Girls 2L Back 36.20
Daisy H (40.18)
22
Open Boys 2L Back 34.40
Jack R (35.75)
23
13&Under Girls 2L Breast 42.20
Louise H (55.24)
24
13&Under Boys 2L Breast 40.10
Finlay J (41.10)
25
Squad Girls 6 x 1L Fly Relay 1:45.0
Tumininu M/ Jamie P/ Alegra B/ Laura H/ Daisy H/ Kaitlyn H (1:55.60)
26
Squad Boys 6 x 1L Fly Relay 1:45.0
Oscar C/ Lochlan D/ Lenny H/ Joseph B/ George F/ Daniel H (2:06.68)
27
11&Under Girls 4 x 1L Free Relay 1:08.0
Alegra B/ Katya K/ Amelia P/ Rhian P (1:15.45)
28
11&Under Boys 4 x 1L Free Relay 1:07.3
Lenny H/ Oliver H/ Tyler D/ Aiden L (1:16.21)
29
13&Under Girls 2L Back 37.10
Laura H (41.01)
30
13&Under Boys 2L Back 36.30
Lewis O (39.49)
31
Open Girls 4L Free 1:08.5
Maja M (1:21.31)
32
Open Boys 4L Free 1:04.6
Daniel H (1:06.03)
33
9&Under Girls 4 x 1L Free Relay 1:16.0
Tumininu M/ Charlotte H/ Summer B/ Poppy T (1:24.79)
34
9&Under Boys 4 x 1L Free Relay 1:16.0
Oscar C/ Daniel J/ Jeevan L/ James M (1:28.04)
35
10&Under Girls 1L Fly 18.00
Jamie P (24.40)
36
10&Under Boys 1L Fly 19.00
Ethan J (22.70)
37
11&Under Girls 2L Fly 39.60
Alegra B (49.84)
38
11&Under Boys 2L Fly 40.40
Lenny H (-)
39
Squad Girls 6 x 1L Breast Relay 2:00.0
Summer B/ Rhian P/ Katya K/ Laura H/ Jessica N/ Kaitlyn H (2:21.17)
40
Squad Boys 6 x 1L Breast Relay 2:00.0
Jeevan L/ Ethan J/ Aiden L/ Andreas H/ Brook M/ Jack R (2:26.15)
41
13&Under Girls 2L Fly 35.80
Eilidh D (-)
42
13&Under Boys 2L Fly 35.00
Lewis O (41.84)
43
10&Under Girls 4 x 1L Free Relay 1:10.0
Jamie P/ Tumininu M/ Rhian P/ Kara S (1:18.85)
44
10&Under Boys 4 x 1L Free Relay 1:10.0
Lochlan D/ Ethan J/ James M/ Max S (1:16.64)
45
13&Under Girls 4 x 1L Free Relay 1:00.0
Laura H/ Faith W/ Louise H/ Eilidh D (1:08.42)
46
13&Under Boys 4 x 1L Free Relay 58.00
Lewis O/ Joseph B/ Finlay J/ Andreas H (-)
47
Open Girls 2L Breast 40.10
Daisy H (43.81)
48
Open Boys 2L Breast 37.90
George F (46.68)
49
Squad Mixed 10 x 1L Free Relay 2:40.0
Joseph M/ Max S/ Tyler D/ Andreas H/ Brook M (-)

Poppy T/ Kara S/ Amelia P/ Faith W/ Maja M (-)